Umowy serwisowe

 

 

Umowa serwisowa jest to zobowiązanie się CurePc do kompleksowej, stałej, terminowej i niezawodnej opieki nad komputerem Klienta.

 

Proponujemy Państwu

partnerski uścisk dłoni
  • systematyczne zabiegi profilaktyczne (m.in.odwirusowanie, czyszczenie ze zbędnych plików, defragmentowanie dysku itp.).mające zapewnić jak najwyższą wydajnośc kompute ra  i jego jak najdłuższą żywotność oraz jak najwcześniejsze wykrycie ewentualnych awarii
  • natychmiastową reakcję w przypadku awarii komputera
  • doradztwo w zakresie oprogramowania i unowoczesniania sprzetu komputerowego
  • miłą, profesjonalną obsługę

Każda umowa jest sporządzana indywidualnie dla każdego Klienta w zależności od jego potrzeb i wymagań. Istnieje możliwośc zawarcia umowy na czas określony bądź na stałe. Wszystko zależy od preferencji Klienta. Zakres świadczonych usług jest dokładnie przeanalizowany z Klientem i dopiero po ustaleniu szczegółów zostaje sporządzona umowa serwisowa. Na podstawie tych ustaleń z Klientem naliczana jest indywidualnie miesięczna stała opłata serwisowa. Abonament nie ulega zmianie niezależnie od ilości wezwań serwisanta.

 

Usługi serwisowe świadczone są na terenie ca łego Gorzowa Wielkopolskiego i jego ościennych miejscowości.

 

Umowa sewisowa skierowana jest głównie do firm. Jednakże można podpisać takie zobowiązanie jako osoba prywatna.

 

Dzięki stałej obserwacji rynku komputerowego CurePc jest w stanie sprawnie i szybko usunąć awarię bez angażowania Klienta.

 

Aby otrzymać więcej szczegółowych informacji prosimy zgłaszać się do nas za pomocą jakiegokolwiek kontaktu zamiszczonego na naszej stronie w zakładce kontakty .